Odwiedź OMG 2023! Dlaczego warto nas odwiedzić

Przed nami druga edycja One More Game! Wrocławski Festiwal Gier to dni pełne atrakcji dla miłośników gier planszowych, karcianych, bitewnych, a także tematycznych akcesoriów i gadżetów dla geeków. Nie zabraknie miejsca dla zbliżonych pasji takich jak: RPG, modelarstwo, czy nawet laser tag. OMG! – epickie Targi Gier Planszowych w Hali Stulecia (1-2 kwietnia). Rezerwujcie pierwszy weekend kwietnia One More Game!

 

GODZINY TARGOWE:

  • 1 kwietnia 2023 (sobota) 10:00 – 19:00
  • 2 kwietnia 2023 (niedziela) 10:00 – 17:00

One More Game po godzinach – NOCNE GRANIE w Hali Stulecia

1 kwietnia 2023 (sobota) 19:00 – 2:00 Wejście na „OMG! Nocne Granie po godzinach” jest możliwe z każdym biletem (jednodniowym i dwudniowym). Ważne! Wejście na Nocne Granie z biletem zakupionym na niedzielne targi będzie możliwe od godziny 19:00

CO DLA WAS PRZYGOTOWALIŚMY?

Ogromny games room! W wypożyczalni spodziewajcie się setek nowości oraz wielu znanych i lubianych klasyków

Strefa Wystawców: na płycie głównej OMG spotkacie kilkudziesięciu wystawców z grami planszowymi, fabularnymi, akcesoriami modelarskimi, hobbystycznymi oraz stoiska rękodzielników!

Spotkania z Gośćmi Specjalnymi! Swoją obecność zapowiedzieli: Karolina Kijak, Ignacy Trzewiczek, Jakub Wiśniewski i Łukasz Włodarczyk!

Strefa Turniejowa, tu się będzie działo! Eliminacje do Mistrzostw Polski w Catan, eliminacje do Mistrzostw Polski w Rummikub, Drużynowe Mistrzostwa Polski w a Song of Ice and Fire, turniej w grę Mindbug, turniej w Neuroshimę, turniej w Spór o Bór!

Strefa RPG. Miłośników gier fabularnych zapraszamy do specjalnej strefy, gdzie czekać będą na Was startery oraz podręczniki do popularnych systemów! Nocne Granie w Hali Stulecia: gdy sobotni dzień targowy się zakończy, zaprosimy Was na wspólne rozgrywki, sesje RPG i wiele innych!

Strefa Familijna: zastanawiacie się, czy najmłodsi goście będą mieli u nas co robić? Oczywiście! Przygotowujemy specjalną strefę, gdzie będą czekały atrakcje, gry i zabawki dla najmłodszych.

Strefa Prototypów: do której zapraszamy gorąco wszystkich twórców, których gry czekają jeszcze na testowanie OMG! Zlot Foodtrucków pod Halą Stulecia – jeśli zrobicie się głodni w pełnej gotowości będą na Was czekać food trucki!

REGULAMIN BILETÓW:

  • bilet rodzinny 2+2 (2 bilety normalne + 2 ulgowe dla dzieci w wieku 6-18 lat)
  • bilet ulgowy dla dzieci w wieku 6-18 lat, emerytom i rencistom, osobom niepełnosprawnym oraz opiekunowi osób niepełnosprawnych. Ulga przysługuje na podstawie ważnej legitymacji poświadczającej prawo do ulgi.
  • dzieci poniżej 6 lat wstęp bezpłatny
  • przedsprzedaż potrwa do 31 marca
  • do ceny biletu w przedsprzedaży należy doliczyć opłatę serwisową operatora
  • zniżka studencka obowiązuje za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej i jest ważna dla studentów do 26 r.ż

Uwaga! Zastrzegamy możliwość zmian w harmonogramie.

Atrakcje

One More Game to nie tylko targi gier. W naszej ramówce znajdą się liczne spotkania i prelekcje, prezentacje, turnieje oraz premiery. A przede wszystkim bogata lista wystawców.

Przestrzeń

Na wydarzenie zapraszamy do Hali Stulecia, która oferuje nam olbrzymią przestrzeń do grania, a także na warsztaty, turnieje i prezentacje i wiele innych!

Wystawcy

One More Game to możliwość poznania osób z planszówkowego świata. Przybijecie piątki, porozmawiacie o grach, a także przetestujecie prototypy, premiery oraz znane i lubiane klasyki!

Społeczność

One More Game to nie tylko impreza, to społeczność! Udowodniliśmy to na pierwszej edycji, dołączcie do nas na drugiej!

ONE MORE GAME 2023 Zdobądź swoją wejściówkę

Od 15zł

LISTEN TO THE Event Speakers

James Killer

Founder, Edilta

Lucy Melisa

Founder, Edilta

Melisa Rock

Lead Designer, Payol

Fredric Martin

Lead Designer, Payol

Agaton Ronald

Developer Expert

Laura Bryant

Developer Expert

Devid Arone

Founder, Cards

Henri Robert

Founder, Cards

+
Odwiedzających
Wystawców
Prelekcji
Przedstawicieli mediów

Wspierają nas Partnerzy & Patroni Medialni

REACH US Jak trafić do Hali Stulecia

NIE ZWLEKAJ! KUP TAŃSZY BILET JUŻ DZISIAJ

Zapisz się do Newslettera

Chcesz być na bieżąco z przygotowaniami ?