Odwiedź OMG 2024! Dlaczego warto nas odwiedzić

To już trzecia edycja Wrocławskiego Festiwalu Gier i Zajawek! W kwietniu 2023, podczas drugiej edycji OMG, odwiedziło na sprawie 4500 osób! W dniach
16-17 marca Wrocław ponownie zamieni się w stolicę graczy i zajawkowiczów. Po sukcesie frekwencyjnym oraz zebraniu pozytywnych opinii od wystawców postanowiliśmy poszerzyć tematykę targów o gry video wraz z rywalizacjami e-sport. Przed nam kolejny niesamowity weekend pełen emocjonujących rozgrywek!

GODZINY TARGOWE:

  • 16 marca 2024 (sobota) 10:00 – 19:00
  • 17 marca 2024 (niedziela) 10:00 – 17:00

One More Game po godzinach – NOCNE GRANIE w Hali Stulecia

16 marca 2024 (sobota) 19:00 – 2:00 Wejście na „OMG! Nocne Granie po godzinach” jest możliwe z każdym biletem (jednodniowym i dwudniowym). Ważne! Wejście na Nocne Granie z biletem zakupionym na niedzielne targi będzie możliwe od godziny 19:00

CO DLA WAS PRZYGOTOWALIŚMY?

Ogromny games room z planszówkami! W wypożyczalni spodziewajcie się setek nowości oraz wielu znanych i lubianych klasyków.

Strefa Wystawców: na płycie głównej OMG spotkacie kilkudziesięciu wystawców z grami planszowymi oraz grami video, fabularnymi, sprzętem komputerowym i konsolami, akcesoriami modelarskimi, hobbystycznymi oraz stoiska rękodzielników!

Spotkania z Gośćmi Specjalnymi! Prelekcje, wykłady, szkolenia – wszystko pod okiem specjalistów.

Strefa Turniejowa, tu się będzie działo! Eliminacje do Mistrzostw Polski w Catan, eliminacje do Mistrzostw Polski w Rummikub, Drużynowe Mistrzostwa Polski w a Song of Ice and Fire, turniej w grę Mindbug, turniej w Neuroshimę, turniej w Spór o Bór!

Strefa RPG. Miłośników gier fabularnych zapraszamy do specjalnej strefy, gdzie czekać będą na Was startery oraz podręczniki do popularnych systemów! Nocne Granie w Hali Stulecia: gdy sobotni dzień targowy się zakończy, zaprosimy Was na wspólne rozgrywki, sesje RPG i wiele innych!

Strefa Familijna: zastanawiacie się, czy najmłodsi goście będą mieli u nas co robić? Oczywiście! Przygotowujemy specjalną strefę, gdzie będą czekały atrakcje, gry i zabawki dla najmłodszych.

Strefa Prototypów: do której zapraszamy gorąco wszystkich twórców, których gry czekają jeszcze na testowanie OMG! 

Zlot Foodtrucków pod Halą Stulecia – jeśli zrobicie się głodni w pełnej gotowości będą na Was czekać food trucki!

REGULAMIN BILETÓW:

  • bilet rodzinny 2+2 (2 bilety normalne + 2 ulgowe dla dzieci w wieku 6-18 lat)
  • bilet ulgowy dla dzieci w wieku 6-18 lat, emerytom i rencistom, osobom niepełnosprawnym oraz opiekunowi osób niepełnosprawnych. Ulga przysługuje na podstawie ważnej legitymacji poświadczającej prawo do ulgi.
  • dzieci poniżej 6 lat wstęp bezpłatny
  • przedsprzedaż potrwa do 15 kwietnia
  • do ceny biletu w przedsprzedaży należy doliczyć opłatę serwisową operatora
  • zniżka studencka obowiązuje za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej i jest ważna dla studentów do 26 r.ż

Uwaga! Zastrzegamy możliwość zmian w harmonogramie. 

Atrakcje

One More Game to nie tylko targi gier. W naszej ramówce znajdą się liczne spotkania i prelekcje, prezentacje, turnieje oraz premiery. A przede wszystkim bogata lista wystawców.

Przestrzeń

Na wydarzenie zapraszamy do Hali Stulecia, która oferuje nam olbrzymią przestrzeń do grania, a także na warsztaty, turnieje i prezentacje i wiele innych!

Wystawcy

One More Game to możliwość poznania osób z planszówkowego świata oraz gamingu i e-sportu. Przybijecie piątki, porozmawiacie o grach, a także przetestujecie prototypy, premiery oraz znane i lubiane klasyki!

Społeczność

One More Game to nie tylko impreza, to społeczność! Udowodniliśmy to na pierwszej i drugiej edycji, dołączcie do nas na trzeciej!

ONE MORE GAME 2024 Zdobądź swoją wejściówkę

Od 25zł

LISTEN TO THE Event Speakers

James Killer

Founder, Edilta

Lucy Melisa

Founder, Edilta

Melisa Rock

Lead Designer, Payol

Fredric Martin

Lead Designer, Payol

Agaton Ronald

Developer Expert

Laura Bryant

Developer Expert

Devid Arone

Founder, Cards

Henri Robert

Founder, Cards

+
Odwiedzających
Wystawców
Prelekcji
Przedstawicieli mediów

Wspierają nas Partnerzy & Patroni Medialni

REACH US Jak trafić do Hali Stulecia

NIE ZWLEKAJ! KUP TAŃSZY BILET JUŻ DZISIAJ

Zapisz się do Newslettera

Chcesz być na bieżąco z przygotowaniami ?