🧥 SZATNIA

Na terenie Hali Stulecia będzie uruchomiona szatnia płatna. Szatnia będzie czynna 10:00 - 19:00 w sobotę i 10:00 - 17:00 w niedzielę.

👶 DZIECI NA OMG

Wstęp bezpłatny obejmuje dzieci poniżej 6 roku życia. Ponieważ Hala Stulecia jest dużym obiektem, przewidziane są opaski, na których każdy opiekun będzie mógł zapisać swój numer kontaktowy.

🐶 PSY NA OMG

Na wydarzenie można przyjść ze swoim pupilem. Należy jednak pamiętać o zabezpieczeniu psa (trzymać go na smyczy i założyć mu kaganiec). Dodamy również, że psom może się u nas za bardzo nie spodobać (dużo ludzi, hałasu i innych bodźców).

🎟️ BILETY

Bilety w czasie wydarzenia będzie można zakupić w kasie biletowej (prawe drzwi), natomiast bilety zakupione w przedsprzedaży lub wygrane w konkursie wymienicie na opaski w PUNKCIE INFO (lewe drzwi).

🎟️ BILETY ZNIŻKOWE:

- bilet rodzinny 2+2 (2 bilety normalne + 2 ulgowe dla dzieci)
- bilet ulgowy dla dzieci w wieku 6-13 lat

⌚CZY MOŻNA WYJŚĆ Z HALI I WRÓCIĆ PÓŹNIEJ NA TARGI?

Oczywiście! Wszystkie bilety wymieniamy na opaski, z którymi możecie śmiało wchodzić i wychodzić.

ℹ️ PUNKT INFO I BIURO TARGÓW

Punkt Info znajduje się po lewej stronie od wejścia. Tu możecie wymienić bilety zakupione w przedsprzedaży na opaski. Biuro Targów znajduje się na płycie głównej, po lewej stronie (pkt. 6 na mapie). Tutaj możecie nabyć koszulki oraz torby z OMG. 🙂

🍺 ALKOHOL

Zabronione jest wnoszenie na teren imprezy własnego alkoholu.

Odwiedź nas! Jak trafić do Hali Stulecia

Nie zwlekaj! Zarezerwuj swój bilet już dzisiaj

Zapisz się do Newslettera

Chcesz być na bieżąco z przygotowaniami ?