II edycja festiwalu gier One More Game!

 II edycja festiwalu gier One More Game!

Mamy przyjemność poinformować o rozpoczęciu przygotowań do drugiej edycji festiwalu gier One More Game, zapraszamy ponownie do Hali Stulecia w terminie 1-2 kwietnia 2023 r.

Sprawdź nadchodzące wydarzenie

II edycja festiwalu OMG będzie wyjątkowym wydarzeniem. Planujemy szereg nowości oraz dodatkowych atrakcji, tak aby frekwencja w 2023 roku była co najmniej tak wysoka jak na pierwszej odsłonie imprezy.


W założeniu ma to być „największe planszówkowe wydarzenie na Dolnym Śląsku” – dla nas jest to natomiast kolejny krok w stronę popularyzacji gier i wyciągania ich z domowych zaciszy do przestrzeni publicznej. W tym wypadku: architektonicznie pięknej i znaczącej przestrzeni publicznej. – Piotr Wojtasiak / GAMES FANATIC

Rozbudowany harmonogram a w nim prelekcje, warsztaty, spotkania z twórcami. Jeszcze dłuższa lista wystawców. Powiększenie powierzchni wystawienniczej oraz Games Room. Znaczące zmniejszenie kosztów uczestnictwa dla odwiedzających. To wszystko to tylko część z szeregu działań jakie wykonaliśmy aby kolejna edycja OMG odniosła sukces.

Wrocław, Hala Stulecia 2022.

Nie może Was tam zabraknąć, spotkajmy się na One More Game 2023, razem tworzymy to wydarzenie!