OAKFUSION

 OAKFUSION

Jesteśmy niewielką firmą z Wrocławia, która z pasją tworzy gry i produkty wykorzystujące gamifikację, by sprawiać, że codzienność staje się ciekawsza. Nasz zespół dba o to, by nasze projekty były intuicyjne i przyjazne. Oferujemy spersonalizowane produkty AR i VR, wspierają budowanie świadomości marki, wspomagają szkolenia. Wspieramy też inne studia w tworzeniu gier w Unity. Nasza oferta to doskonały wybór dla tych, którzy szukają innowacyjnych rozwiązań, by zwiększyć zaangażowanie i wprowadzić element zabawy w swoją działalność.

Na stoisku zaprezentujemy:
Erra – Inwazja Zombie AI – jest kooperacyjną grą planszową osadzoną w historii Świata Erry.

Świat ów został dawno opanowany przez złowrogie siły AI, która wykorzystuje jego rdzennych mieszkańców jako swoje wojska dzięki przejmowaniu nad nimi kontroli przy pomocy najnowocześniejszych technologii. Gracze wcielają się w małe oddziały partyzanckie, które rozproszone nie mają najmniejszych szans w walce z AI, lecz jeśli zaczną sprawnie współpracować, mogą odmienić losy swojego Świata.

Gra charakteryzuje się unikatowym stylem rozgrywki, który szybko udowadnia graczom, że kooperacja przynosi o wiele lepsze rezultaty od rywalizacji, a jednocześnie daje równie dużo satysfakcji podczas zdobywania kolejnych przyczółków na mapie.

Nasz tytuł będzie dostępny w Strefie Prototypów jak również na Nocnym Graniu.

Serdecznie zapraszamy do testów. Pokaż, jakim jesteś strategiem. Stań do walki z niebezpiecznym przeciwnikiem i odzyskaj swój stary Świat!